Jagody Acai na odchudzanie

Dlaczego jagody acai na odchudzanie?

Aby być w zgodzie z prawdą muszę zaznaczyć, że Jagody Acai nie są magicznym suplementem diety, który pozwoli zrzucić 20kg w ciągu tygodnia jak twierdzą niektórzy dystrybutorzy produktów zawierających w składzie wyciąg z amazońskiej jagody. Kiedy znana celebrytka Oprah Winfrey wspomniała o niesamowitych właściwościach Jagody Acai, cudowne produkty zawierające dobroczynne minerały i pierwiastki z amazońskich lasów zaczęły pojawiać się niemal wszędzie. Warto jednak podejść racjonalnie do wszystkich opinii jakoby super dieta oparta o Jagoda Acai przynosiła tak spektakularne rezultaty o jakich można przeczytać na ulotkach reklamujących preparaty odchudzające.

W połączeniu z odpowiednio zbilansowaną dietą i ćwiczeniami, preparaty zawierające Jagody Acai są doskonałymi suplementami wspomagającymi proces chudnięcia. Naturalne połączenie antyoksydantów, kwasów tłuszczowych, aminokwasów, fitosteroli i aminokwasów pomagają znacząco przyspieszyć zrzucanie zbędnych kilogramów. Przez oczyszczanie organizmu z resztek pokarmowych zalegających w jelitach, preparaty zawierające Jagodę Acai przyspieszają proces trawienia i wspomagają spalanie tłuszczu. Przyjrzyjmy się jednak uważniej temu, w jaki sposób Jagody Acai przybliżają do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Suplementy diety zawierające wyciąg z Jagodą Acai zwiększają metabolizm

Purpura baccca zawiera w swoim składzie kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6 – są to te same substancje, które znajdują się w tkance tłuszczowej ryb morskich, oleju z oliwek oraz w siemieniu lnianym. Kwasy te nie są wytwarzane przez organizm dlatego muszą być dostarczane wraz z pokarmem. Zmagazynowane w postaci tłuszczu kwasy omega-3 i omega-6 są następnie wykorzystywane jako swoisty starter procesów przemiany materii. Jeśli zaliczasz się do osób, u których występuje powolny metabolizm to bez wątpienia proces chudnięcia postępuje u Ciebie znacznie wolniej, a tym samym powoduje frustracje, ponieważ efekty „diety cud” są ledwie zauważalne. W takich przypadkach warto sięgnąć po suplementy diety zawierające w swoim składzie wyciąg z Jagoda Acai, by przyspieszyć przemianę materii.

Jagoda Acai wspomaga proces trawienia

Zawarte w Jagodach Acai znaczne ilości błonnika pozwalając pomagają oczyścić układ trawienny z zalegających w nim ciężkostrawnych tłuszczów a tym samym poprawiają perystaltykę jelit.

Jagoda Acai zmniejsza łaknienie

Wspomnieliśmy powyżej, że Jagoda Acai zawiera znaczne ilości łatwo przyswajalnego błonnika. Suplementy diety z dużą zawartością błonnika sprawiają, że posiłek jest znacznie bardziej sycący i nie są potrzebne dodatkowe przekąski między posiłkami.

Jagody Acai przyspieszają przyrost tkanki mięśniowej

Preparaty zawierające ekstrakt z Jagodą Acai są bogate w aminokwasy, których organizm potrzebuje do rozbudowy tkanki mięśniowej. W połączeniu z kwasami tłuszczowymi aminokwasy przyspieszają proces spalania tłuszczu i wspomagają rozrost tkanki mięśniowej.

AcaiBerry zwiększaja poziom energii i wytrzymałość

Nie bez kozery brazylijscy sportowcy przyjmują suplementy diety zawierające znaczną ilość wyciągu z Jagody Acai. Badania potwierdzają, że wysoki poziom węglowodanów i przeciwutleniaczy prowadzi do wzrostu poziomu energii i wytrzymałości.

Jeżeli chcesz przetestować Jagody Acai to możesz to zrobić TUTAJ.

2 myśli na temat “Jagody Acai na odchudzanie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *